Türk televizyon dalının en değerli isimlerinden biri olan Acun Ilıcalı, yayın hayatına başlamaya hazırlanan dijital yayın platformu Exxen’de yer alacak isimler ile ilgili peşi sıra açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Kısa mühlet evvel Konuşanlar isimli YouTube programıyla Hasan Can Kaya’nın da Exxen’de yer alacağını takipçilerine duyuran Acun Ilıcalı, yeni bir Instagram öyküsü paylaşarak oyuncu Feyyaz Yiğit’in de Exxen’de seyircilerin karşısına çıkacağını açıkladı.

Acun Ilıcalı, Feyyaz Yiğit’in Exxen’de nasıl bir üretimin içinde yer alacağına dair ayrıntı verdi lakin paylaştığı öyküde, “Feyyaz Yiğit, yeni projesiyle çok yakında Exxen’de… Mutluyuz” tabirlerini kullanarak Feyyaz Yiğit’i Exxen’de görmek için fazla beklemeyeceğimizin belirtmiş oldu.

Şu ana kadar Haluk Bilginer, Nurgül Yeşilçay, Orkun Işıtmak, Reynmen üzere hem TV’de hem de toplumsal medyada ünlü olan pek çok ismin Exxen’de yer alacağını zati biliyorduk. Ayrıyeten Enes Batur da kısa mühlet evvel Instagram’de paylaşmış olduğu bir öykü ile Exxen için “birkaç” proje üzerinde çalıştığını duyurmuştu.

Tags :