Türkiye’nin en faal öğrenci topluluklarından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Sanayi Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) bağlı olarak 1992’den bu yana yayınlanmakta olan Optimum Mecmuası‘nin “kariyer” temalı Kasım-Aralık 2020 sayısı okuyucularıyla buluştu.

“Kariyer” temasını merkezine alan Kasım-Aralık 2020 sayısında gaye; farklı dalları yakından incelemek, teknolojik gelişmelerle değişimlere şahit olmak ve herkesin meslek seyahatlerine ışık tutmak olarak açıklanıyor.

Optimum Dergisi’nin yeni sayısında bulunan içerikler ortasında;

  • Başarılı Meslek Seyahatlerinin Ortak Özellikleri
  • Her Vakit Aranan Kişi Olmak
  • Pandemide Toplumsal ve Aktif Kalabilmek

üzere hususlar, güçlü içerikli kültür-sanat içerikleri, rotaları güncelletecek seyahat yazıları ve gelişmeleri yakından takip eden spor yazıları yer alıyor. Tüm bunların yanı sıra Prof. Dr. Sıddıka Semahat Demir, Ahmet Ziya Demir ve Şadi Cihan Şeker röportajları da mecmuanın içerikleri ortasında.

Büsbütün fiyatsız bir formda okuyuculara sunulan Optimum Dergisi’nin dijital versiyonuna ituoptimum.com adresinden ulaşabileceğiniz üzere İTÜ EMK Optimum Mecmuası ismiyle mecmuanın Spotify ve YouTube’da yer alan sesli versiyonlarına da ulaşabilirsiniz.

Tags :