• Hakkımızda

    Dijital Dünyaya Sizde Bizimle Katılın

Yahostweb Hakkında

Yahostweb olarak dijital dünyaya katılmak ve kalıcı olmak isteyenler adına hizmet veriyoruz. Günümüzde dijital ortamda bulunmayan marka ve firmaların varlık sürdüremeyeceklerinin farkında olarak dijital dünyanın ihtiyaçlarına uygun çalışmalar yapıyoruz. Bu çalışmalarımız neticesinde de bizi tercih edenler için müşteri potansiyelini artıracak reklam stratejileri geliştiriyor ve hayata geçiriyoruz.

Biz
Kimiz?

Biz Yahostweb ismiyle 2012 yılından beri hizmet veren dijital ajans şirketiyiz. İçinde bulunduğumuz sektördeki yenilikleri takip ederek dijital reklam, sosyal medya, tasarım ve diğer alanlardaki ihtiyaçları için bizi tercih edenler için bu yeniliklere uygun hizmetler veriyoruz.

Yaptığımız özgün tasarımlar ve özgün reklam stratejileriyle müşterilerimizin internet ortamında rakiplerini geride bırakmalarına yardımcı oluyoruz. Kurulduğumuz andan itibaren bizi tercih edenlerin dijital ortamda tanınırlıklarının arttığını ve satışlarında yükselmeler olduğunu biliyoruz.

İşini severek yapan ekibimizle firma sahiplerinin veya markaların büyüme hayallerini gerçekleştiriyoruz. Bu amaçla da Yahostwebolarak haftanın 7 gününde de 24 saat hizmet sunuyoruz.

Sanal alem üzerinde iş yapan buralardan çeşitli e ticaret faaliyetleri yürüten firmaların gereksinim duyduğu en önemli faktör kaliteli ve herkese hitap eden web siteleridir. Bu web siteleri aracılığı ile insanlar ile iletişim kuruyor ve bu siteler üzerinden satışlarını yapıyorlar. Sadece sanal ticaret yapan siteler değil çeşitli reklam siteleri de aynı şekilde bu hizmeti sunmak için kaliteli bir site kurmaya çalışıyorlar.

2012 yılından itibaren Yahostweb firması olarak hizmet verdiğimiz firmalar satışlarını beklenenin çok üzerinde artırmıştır.

  • Proje
  • Pazarlama
  • Uygulama

Ekibimiz

Firma olarak içinde bulunduğumuz dijital dünyada işini gerçekten kaliteli bir şekilde yapan firmaların varlık süreceğine inanıyoruz.
Bu sebeple işinin uzmanı olan ve kaliteli hizmet sunma prensibini benimseyen bir ekiple çalışıyoruz. Reklam, SEO, web tasarım, grafik tasarım ve diğer hizmetlerimizde aldığımız siparişlerin o alan için uzmanlık kazanmış olan çalışma arkadaşlarımız tarafından yapılmasını sağlıyoruz.

Çalışma arkadaşlarımız kişilerin hayallerini ve isteklerini dikkatle dinleyerek ve yapılacak işin dijital dünyada kalıcı olmasını sağlayacak şekilde çalışmalar yapıyorlar. Yaptıkları çalışmalar sayesinde de müşterilerimizin kazançlarının ve tanınırlıklarının artmasını sağlıyorlar.

Neler
Yapıyoruz

Dijital reklam ajansı olarak reklam başta olmak üzere firmaların dijital ortamda ihtiyaç duydukları pek çok iş için hizmet veriyoruz. Zamanı durduran ve hayalleri gerçekleştiren firma olarak yaptığımız işler arasında şunlar yer alıyor; SEO çalışması, sosyal medya yönetimi, video kurgu, web tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, eticaret, mobil uygulama, dijital dönüşüm hizmetleri, içerik pazarlama ve sosyal medya reklamları oluyor. Bu hizmetlerimizin tamamında ayrıntılara önem veriyor ve yaptığımız her işin kaliteli bir şekilde ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Dijital reklam çalışmaları için Facebook, Instagramgibi sosyal medya platformlarında markaların ve firmaların varlık sürmelerini sağlayacak reklamlar hazırlıyoruz. Bu reklamların doğru hedef kitleye ulaşması adına gerekli olan çalışmaları yapıyoruz. Sosyal medya reklamları dışında Google Adsreklamları hizmetimiz bulunuyor ve bu hizmetimizle de en yaygın kullanılan arama motorunda firmaların varlık sürdürmelerini sağlıyoruz.

Firmaların satışlarını daha kolay bir şekilde yapabilmeleri ve kendilerini internet ortamında tanıtabilmeleri adına web tasarımı hizmeti sunuyoruz. Bu hizmeti verirken firmanın özelliklerine ve verdiği hizmete uygun özellikler taşıyan web sitelerinin hazırlanmasını sağlıyoruz. Ayrıca içerikler ve görsel öğeler açısından özgünlüğe ve müşteri çekecek özellikte olmasına önem veriyoruz.

Logo, kartvizit ve katalog gibi hizmetlerimizle kurumsal bir kimliği olmayan müşterilerimize kurumsal kimlik hizmeti veriyoruz. Böylelikle müşterilerimizin rakiplerinden farkını yansıtabilmelerine ve güvenilirliklerini artırmalarına yardımcı oluyoruz. Bizi tercih ederek dijital ortamda kalıcılık sağlamak isteyenler için tüm hizmetlerimiz büyük bir titizlikle gerçekleştirmek adına müşterilerimizi bekliyoruz.